Joe Alwyn nuk pranoi të martohej me të? Taylor Swift zbulon detaje mbi ndarjen në këngën e re

Mediale Vip

Joe Alwyn nuk pranoi të martohej me të? Taylor Swift zbulon detaje mbi ndarjen në këngën e re

Më: 30 maj 2023 Në ora: 07:52
Joe Alwyn dhe Taylor Swift

Taylor Swift është gati të flasë tani.

Fituesja e Grammy-t me sa duket ndau detaje për ndarjen e saj të fundit nga aktori britanik Joe Alwyn me këngën e saj të re të Midnights "You're Losing Me". Kënga detajon ndarjen graduale të një marrëdhënieje, me refrenin ku thuhet, "Zemra ime nuk do të rrahë më për ty / Sepse je duke më humbur mua."

Ajo mendon t'i japë fund romancës, duke pyetur veten: "A të hedh pas gjithçka që kemi ndërtuar apo ta mbaj? Tani po vrapo nëpër korridor / Dhe e di se çfarë thonë të gjithë: "Nuk e di se çfarë ke derisa s’e ke më", këndon ajo në një moment, duke shtuar më vonë: "Për sa kohë mund të jemi si një këngë e trishtuar/ Deri kur të jemi shumë larg për tu rikthyer në jetë? / Të dhashë më të mirën time, ndjeshmërinë time të pafund."

Fansat mendojnë gjithashtu se teksti i këngës sugjeron se ajo u refuzua për martesë, ndërsa Taylor vazhdon: "Unë jam gjëja më e mirë në këtë festë / Dhe as unë nuk do të martohesha me mua / Një njeri patologjik që kënaq popullin/ E cila donte vetëm që ti ta shihje."

Në prill u publikua lajmi se Taylor dhe Joe ishin ndarë pas gjashtë vitesh së bashku. Asnjëri nuk ka folur publikisht për ndarjen.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat