Vivien shtatzënë për herë të parë?

Mediale Vip

Vivien shtatzënë për herë të parë?

Më: 30 maj 2023 Në ora: 22:54
Vivien dhe Geti

Vivien dhe Getinjo pak kohë pas daljes nga shtëpia e BBVK, njoftuan se i dhanë fund lidhjes së tyre.

Por së fundmi një video që Vivi ka ndarë në Instagram, ka shfaqur dyshime.

Vivi shfaqet me barkun e rrumbullakosur e madje në një moment vendos dorën.

Image
Vivien

Kaq ka mjaftuar që aludimet për një shtatzëni të shtohen. Plus veshja serioze dhe e mbyllur në pjesën e barkut, shton edhe më shumë dyshimet.

Gjithsesi kjo nuk është ende e konfirmuar.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat