E papritur - Rusia e bllokon banoren e BBVA 2

Mediale Vip

E papritur - Rusia e bllokon banoren e BBVA 2

Më: 30 maj 2023 Në ora: 23:45
Jori

Jori Delli është një nga modelet e njohura shqiptare që së fundmi mori famë të madhe në vend falë eksperiencës në “Big Brother Vip Albania”.

Tashmë ajo ka nisur procedurat për t’u zhvendosur në Tiranë e mesa ka treguar ka punë pasi ka shumë gjëra në Itali. E teksa kjo procedurë po vijon, ajo poston shpesh në rrjetet sociale, sidomos në TikTok dhe Instagram.

Mirëpo mesa duket, videot e saj nuk lejohen në një shtet: Rusi. Jori ka postuar mesazhin që i del në video, i cili i tregon se është bllokuar në Rusi.

Image
Foto: Instastory

”Russia nuk më do”– shkruan modelja krah fotos.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat