A e pengon Sara të dalë me shokët? Ledri i habit të gjithë dhe e thotë troç

Mediale Vip

A e pengon Sara të dalë me shokët? Ledri i habit të gjithë dhe e thotë troç

Më: 3 qershor 2023 Në ora: 10:45
Ledri Vula

I ftuar në “Më lër të flas”, këngëtari Ledri Vula me humor ka dhënë disa “detaje” nga marrëdhënia e tij me Sara Hoxhën dhe jetën familjare.

Me humor ai tha se e dëgjon gjithmonë Sarën kur bëhet fjalë që do të dalë me shokët.

I dashur pacient, më thuaj sa herë Sara të thotë mos dil me çunat, ti e dëgjon?

Gjithëqysh e dëgjoj, nuk kam zgjidhje tjetër.

A të ka kërkuar Sara Hoxha ti vendosë emrin albumit të ardhshëm?

S’kam rrugëdalje tjetër.

Vetëm albumit, apo dhe këngëve?

Edhe këngëve, 30 këngë më ka lyp.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat