Si i ka raportet me ish-banorët e BBV, po me Shpatin? Rrëfehet Nita Latifi

Mediale Vip

Si i ka raportet me ish-banorët e BBV, po me Shpatin? Rrëfehet Nita Latifi

Më: 4 qershor 2023 Në ora: 06:49
Nita Latifi dhe Shpati

Pas daljes nga “Big Brother Vip”, Nita Latifi ka qenë në qendër të mediave rozë. Ditën e sotme, ajo ishte e ftuar në “S’e luan Topi” ku ka folur për fëmijërinë dhe projektet e reja.

E pyetur nga modratorja Nita ka komentuar disa prej raporteve, përfshi këtu Zhaklinën, Diolën por edhe Bledi Manen.

“Pavarësisht situatave Zhaklinën e vlerësoj si njeri dhe forcën që ajo ka. E kam vlerësuar gjatë rrugëtimit në bbv për guximin që ka patur për të shprehur mendim e saj.

Bledi ka qenë një mik i mirë brenda në shtëpi, jashtë doli të ishte ndryshe. Ne jemi njerëz ka momente që nuk merremi vesh, ka momente që gabojmë. Mua nuk më ka palqyer sjellja e tij jashtë shtëpisë. Gjithsesi mendoj që më e mira është që të ulen dhe ti sqarojnë të gjithë keqkuptimet e tij.

Shpanin e kam mik të mirë. Kemi raport të mirë shoqëror. Jam duke u kryëqzuar në media që jemi kapur mat. E vërteta është se jemi miq.

Me Diolën nuk kemi kohë të shihemi. E kam takuar Fotinin se e kam shumë shoqe. Absolutisht e vërteta është që raportet janë shumë të mira.

Me Ronaldon jemi duke i patur disa ngacmime nëpër media i ka filluar vetë I pari.”- tha Nita Latifi.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat