Pavarësisht thashethemeve, Nita Latifi thotë se me Diola Dostin ruan raporte të mira miqësie

Mediale Vip

Pavarësisht thashethemeve, Nita Latifi thotë se me Diola Dostin ruan raporte të mira miqësie

Më: 4 qershor 2023 Në ora: 11:14
Nita dhe Diola

Ish-banoret e Big Brother VIP Albania 2, Nita Latifi dhe Diola Dosti, u bënë mikesha të ngushta gjatë qëndrimit në shtëpi.

Ata krijuan një raport shumë të mirë me njëra-tjetrën, gjersa ndanin gjëra të shumta së bashku.

Pas përfundimit të BBVA u tha se vajzat kanë prishur raportet dhe se nuk janë më sikur ishin dikur.

Këtyre aludimeve u ka dhënë së fundmi një përgjigje këngëtarja e njohur gjatë një interviste në “S’e luan topi”.

Bukuroshja nga Kosova u shpreh se ruan raporte të mira me Diolën, por për shkak të angazhimeve nuk kanë pasur mundësi të takohen.

“Nuk është e vërtetë. I kam parë lajmet që kanë qarkulluar. Jemi sërish shoqe por nuk kemi pasur kohë të takohemi”, tha Latifi.

Si shumë nga ish-konkurrentët e tjerë, edhe Nita po shijon famën pas daljes nga shtëpia.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat