Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Mediale Vip

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Më: 4 qershor 2023 Në ora: 23:19
Luiz Ejlli dhe Kiara Tito

Fituesi i Big Brother VIP, Luiz Ejlli dhe partnerja e tij, Kiara Tito janë pjesë e dasmës së Elgit Dodës dhe Klea Hutës.

Ky është një ndër evenimentet e shumtë që ata janë parë bashkë.

Artisti preferoi të vishej me ngjyra të hapura, duke u përshtatur edhe me ambientin ku po zhvillohet dasma, bregdet.

Kurse moderatorja e famshme është kombinuar me partnerin e saj, dhe ka veshur një fustan ngjyrë bezhë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat