Bledi Mane bën “hygjym” me e puthë Shota Baraliun, fiken dritat në emision – E pabesueshme çfarë ndodh!

Mediale Vip

Bledi Mane bën “hygjym” me e puthë Shota Baraliun, fiken dritat në emision – E pabesueshme çfarë ndodh!

Më: 5 qershor 2023 Në ora: 06:29
Bledi Mane dhe Shota Baraliu

Në emisionin Kojshia Show, këtë të diel mysafirë ishin: Gazetari i njohur nga Shqipëria, i cili ishte edhe banor i Big Brother VIP Albanian 2, Bledi Mane, si dhe aktorja e njohur kosovare, ish-banore e Big Brother VIP Kosova, Shota Baraliu.

Të dy, në këtë emision dhuruan një shou të vërtetë për shikuesit.

Nuk munguan as edhe flirtet mes tyre.

Aktorja Shota Baraliu, qysh në minutat e para të emisionit ia bën propozimin Bledi Manes, duke i thënë se nuk e shti në dorë atë, një femër e Kosovës, se pastaj ky nuk do të kishte folur keq për Kosovarët më asnjëherë.

Në minutën e 43:00, pasi gazetari Bledi Mande tha se dëshiron ta puthë aktoren, në emision fikën dritat, ndërsa ajo çfarë ndodhi më pas, ishte tejet komike.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat