Mes romancës me Taylor Swiftin – Matty Healy puthi në buzë një roje sigurie

Mediale Vip

Mes romancës me Taylor Swiftin – Matty Healy puthi në buzë një roje sigurie

Më: 5 qershor 2023 Në ora: 10:36
Taylor Swiftin – Matty Healy

Këngëtari i “The 1975”, Matty Healy puthi në buzë një roje sigurie gjatë një koncerti në Danimarkë në fillim të kësaj jave mes romancës së tij me Taylor Swift.

Artisti – i cili afrohet shumë me të huajt gjatë shfaqjeve live të grupit të tij – më parë tha se ndaloi së puthuri fansat për shkak të respektit për këngëtaren e “Style”.

Por të premten, ndërsa performonte hitin e grupit të tij “Robbers” në Festivalin NorthSide 2023 në Eskelunden, Healy u gjunjëzua dhe ndau një moment intim me një anëtar të stafit.

Image
Matty Healy dhe roja

Videot e fansave tregojnë rojen e sigurisë duke buzëqeshur me gëzim dhe duke hedhur duart në ajër pasi puth yllin e rock-ut.

Turma brohoriti ndërsa Healy, 34 vjeç, mbajti një shishe shampanjë dhe tërhoqi rojen e sigurisë për një tjetër përqafim të shkurtër.

Image
Matty Healy dhe roja

Në janar, këngëtari i “Heart Out” u tha pjesëmarrësve të koncertit se po hiqte dorë nga praktika e të bërit miq me fansat sepse Sëift, 33 vjeçe, po i bashkohej në skenë.

“Unë nuk po puth askënd përballë Taylor Swift, pak respekt”, tha Healy në atë kohë.

“Përpara mbretëreshës, kjo nuk po ndodh”.

Tre muaj më vonë, muzikanti i “Chocolate” ndezi thashethemet për romancë me këngëtaren e “Cruel Summer” pas ndarjes së saj nga Joe Alwyn. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat