DJ PM dhe DJ Dagz publikojnë duetin me Lumi B, Majk dhe Zaza “Sevdali”

Mediale Vip

DJ PM dhe DJ Dagz publikojnë duetin me Lumi B, Majk dhe Zaza “Sevdali”

Më: 8 qershor 2023 Në ora: 20:03
DJ PM, DJ Dagz, Majk dhe Zaza

Dy DJ-të e njohur PM dhe Dagz janë bashkuar me reperët Lumi B, Majk dhe Zaza për një projekt të ri muzikor.

Pesë artistët kanë publikuar projektin e ri që mban titullin “Sevdali”, e që e sollën të kompletuar edhe nga ana vizuale.

Producentë të këngës janë Lorik Mjeku dhe GN Music nga kompania muzikore “VN ENT” bashkë me PM dhe Dagz. Për tekstin është përkujdesur Lumi B, Majk dhe Muma, ndërsa për miksimin dhe masterizimin DJ TC.

Ndërkohë, puna për videoklipin iu besua produksionit ‘XL Films’.

E plotë, kënga gjendet e lansuar në kanalin zyrtar të DJ PM dhe DJ Dagz në YouTube. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat