Djemtë e Shqipërisë u kthyen në bjondë për shkak të Luizit, por vajzat do të frymëzohen tjetërkund

Mediale Vip

Djemtë e Shqipërisë u kthyen në bjondë për shkak të Luizit, por vajzat do të frymëzohen tjetërkund

Më: 9 qershor 2023 Në ora: 10:02
Luiz Ejlli

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë ishte edicioni i dytë por protagonistët e këtij viti i kanë mbajtur të gozhuar para ekranit çdo të martë dhe të premte të gjithë shqiptarët.

Banorët e këtij viti do të mbeten gjatë në memorien e kujtdo me debatet, konfliktet, lojërat dhe momentet e lumtura të tyre.

Të gjithë e dinë që djemtë e Shqipërisë janë kthyer në bjondë për shkak të Luiz Ejllit, por vajzat do të frymëzohen tjetërkund. Aktorja me famë botërore, Angelina Jolie, që përgjithësisht i ka qëndruar besnike pamjes së saj natyrale dhe flokëve shumë afër ngjyrës origjinale, tashmë ka ndryshuar look.

Ajo është kthyer në bjonde dhe duket më seksi se kurrë me look-un e ri! Nuancat e hapura janë gjithmonë “IN” për verën dhe sidomos me bjonden nuk gabohet kurrë!

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat