Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Mediale Vip

Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Më: 9 qershor 2023 Në ora: 16:00

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Soni Malaj, është mjaft aktive dhe ndan me ndjekësit postime të ndryshme.

Ajo vetëm në Instagram ndiqet nga mbi 500 mijë njerëzit, ndërsa herë pas herë nuk mungon as me poza atraktive.

E tillë është shfaqur edhe gjatë ditës së sotme (e premte), ndërsa ka shijuar temperaturat e larta në Shqipëri.

Image
Soni Malaj

Krijuesja e hitit “Të dua ty” ka shfaqur fizikun e mahnitshëm në një palë bikini të përziera.

Bukuroshja e ka dëshmuar se është e përkushtuar ndaj palestrës dhe se kujdeset tejet shumë për linjat.

“Zhurma e detit”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë këtij postimi.

Image
Soni Malaj

E njëjta veç kësaj po vazhdon të jetë mjaft e angazhuar edhe me projekte muzikore. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat