Klea Huta publikon me videoklip këngën dedikuar Elgit Dodës

Mediale Vip

Klea Huta publikon me videoklip këngën dedikuar Elgit Dodës

Më: 10 qershor 2023 Në ora: 06:50
Çifti i famshëm, Elgit Doda dhe Klea Huta

Çifti i famshëm, Elgit Doda dhe Klea Huta organizuam një dasmë madhështore më 5 qershor në jug të Shqipërisë.

Në praninë e familjarëve dhe miqve të tyre, dyshja festuan për dashurinë e tyre që nisi vite më parë.

Çifti që janë prindër të një djali 3 vjeç shkëlqyen në ditë më të rëndësishme për ta teksa u argëtuan nën ritmet e muzikës shqiptare.

Kur kanë kaluar disa ditë nga ceremonia, Klea ka publikuar edhe një këngë si dedikim për historinë e tyre.

Kënga me titullin “4” u shoqërua edhe me videoklip që solli pamje të shkëputura nga dita magjike e dyshes.

Projekti i plotë tashmë gjendet i publikuar në kanalin zyrtar të Elgitit në YouTube.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat