Digjet Keisi Medini

Mediale Vip

Digjet Keisi Medini

Më: 10 qershor 2023 Në ora: 06:57
Keisi Medini

Këngëtarja Kesisi Medini, ka udhëtuar në Bodrum për gjirimet e emisionit ”Kepi i VIP-ave”.

Nga atje ajo ka postuar një InstaStory teksa shihet se rrezet e forta të diellit i kanë djegur lëkurën.

Megjithatë ajo dukej në top formë dhe se po e shijonte natën.

Image
Keisi Medini

Ndërkohë, mbetet të shihet se si do të paraqitet tutje në emisionin e ri.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat