John Legend dhe Chrissy Teigen shkëlqejnë për turneun botëror të Beyonce

Mediale Vip

John Legend dhe Chrissy Teigen shkëlqejnë për turneun botëror të Beyonce

Më: 14 shtator 2023 Në ora: 15:58
John Legend dhe Chrissy Teige

Dyshja, John Legend dhe Chrissy Teigen morën pjesë në shfaqjen e Beyonce në Vancouver, Kanada.

Teigen ishte veshur një bluzë pa mëngë të qëndisura me perla argjendi, me pantallona me pupla me bel të lartë dhe një palë vathë me rrathë argjendi.

Duke iu përshtatur gruas së tij, Legend veshi një xhaketë bomber të argjendtë Dior me një bluzë të bardhë, pantallona të ngjashme dhe atlete të bardha.

Çifti dukeshin të lumtur pranë njëri- tjetrit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat