Shkrepje sensuale dhe mirupafshim Ibiza, Ivana Knoll bën gati valixhet

Mediale Vip

Shkrepje sensuale dhe mirupafshim Ibiza, Ivana Knoll bën gati valixhet

Më: 18 shtator 2023 Në ora: 23:00
Ivana Knoll

Kanë kaluar shumë muaj që kur tifozja e Kroacisë, Ivana Knoll përfundonte në çdo revistë rozë.

Bukuroshja e njohur shkëlqeu në Botërorin e Katarit, duke marrë vëmendjen e të gjithëve në tribuna.

Që atëherë, numri i ndjekësve të saj në rrjetet sociale normalisht është rritur. Së fundmi, Ivana Knoll i dha lamtumirën Ibiza-s dhe pushimeve të saj në Balearics, për t’iu rikthyer edhe një herë jetës së përditshme.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

Modelja kroate ka magjepsur ndjekësit e saj me fotot e fundit me bikini, të publikuara në profilin e saj në Instagram. Komentet ishin të shumta, natyrisht, nuk munguan as emoji-t. Knoll ka 3,2 milionë followers, ndërsa ndjek 1010 persona. Postimet në total? Plot 1418… 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat