Angus Cloud vdiq nga mbidoza aksidentale

Mediale Vip

Angus Cloud vdiq nga mbidoza aksidentale

Më: 21 shtator 2023 Në ora: 23:03
Angus Cloud

Detaje të reja rreth vdekjes tragjike të Angus Cloud kanë dalur në dritë.

Shkaku i vdekjes së tij erdhi si pasojë e një kombinimi vdekjeprurës të fentanilit, kokainës, metamfetaminës dhe më shumë, ka konfirmuar E! News.

Vdekja e tij konsiderohet si një mbidozë aksidentale.

Aktori i “Euphoria” vdiq në moshën 25 vjeçare në shtëpinë e familjes së tij në Oakland, Kaliforni.

Cloud-i cili luajti tregtarin e preferuar të drogës nga fansat Fezco në dramën HBO-u nda nga jeta vetëm një javë pasi babai i tij ndrroi jetë.

Familja e tij tha se aktori kishte “luftuar” me vdekjen e babait të tij.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat