Gigi Hadid tregon elegancën e saj në Javën e Modës në Milano

Mediale Vip

Gigi Hadid tregon elegancën e saj në Javën e Modës në Milano

Më: 22 shtator 2023 Në ora: 00:23
Gigi Hadid

Gigi Hadid tregoi sensin e saj elegant të stilit me një veshje krejt të bardhë teksa doli në Itali gjatë Javës së Modës në Milano të enjten.

Modelja 28-vjeçe, tregoi belin e saj të tonifikuar me një këmishë të gjatë të madhe, të cilën e mbante të lidhur lirshëm.

Ajo kishte zgjedhur edhe një palë xhinse të bardha, të cilat i kombinoi me një rrip të zi.

Hadid, nënë e një fëmije, zgjodhi rehatinë me një palë atlete Adidas.

Engjëlli i Victoria Secret, për aksesorë zgjodhi një palë syze dielli të zeza si dhe një gjerdan prej ari.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat