Pas ndarjes, Sophie Turner dhe Joe Jonas në ‘luftë’ për kujdestarinë e fëmijëve

Mediale Vip

Pas ndarjes, Sophie Turner dhe Joe Jonas në ‘luftë’ për kujdestarinë e fëmijëve

Më: 22 shtator 2023 Në ora: 14:01
Sophie Turner dhe Joe Jonas

Sophie Turner doli me vajzën e saj Willa në New York, pasi akuzoi ish-in e saj Joe Jonas për ‘rrëmbimin’ e fëmijëve të tyre dhe duke e marrë atë në anën e tij me paraqitjen e tij të divorcit në dokumentet shpërthyese të gjykatës.

Aktorja, 27 vjeçe, dukej e lumtur që po dilte me vajzën e saj të madhe, tre vjeçe, mes ndarjes së saj gjithnjë e më të ashpër nga artistin e ‘Jonas Brothers’, 34 vjeç, pasi ajo pretendoi se ai gënjeu në dokumentet e gjykatës dhe tha se një grindje për ditëlindjen shkaktoi fundin e martesës së tyre, shkruan DailyMail.

Sophie, e cila ka paditur burrin e saj që ajo të mund të kthehet me fëmijët e tyre në Britani të Madhe, veshi një bluzë të zezë të shkurtër, kapele bejsbolli, pantallona vrapimi dhe atlete teksa përqendrohej pas vajzës së saj.

Ylli kishte një çantë dore shumëngjyrëshe, ndërsa shfaqi dorën e saj dukshëm pa unazë.

Ajo e mbajti me ëmbëlsi dorën e vajzës së saj dhe bisedoi me miqtë gjatë shëtitjes, ndërsa beteja për divorcin dhe kujdestarinë e fëmijëve po rritet.

Më herët gjatë ditës Sophie u përpoq të mos binte në sy pasi u pa për herë të parë që kur ajo paditi bashkëshortin e saj Joe.

Ylli i “Game Of Thrones” u fotografua duke dalë nga hoteli St. Regis në qytetin e New York, teksa ishte e rrethuar nga shoqja e saj, aktorja australiane Olivia de Jonge.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat