Genta Ismajli e krahason veten me këtë kafshë

Mediale Vip

Genta Ismajli e krahason veten me këtë kafshë

Më: 23 shtator 2023 Në ora: 00:03
Genta Ismajli

Genta Ismajli është bërë nënë dhe preokupimi i saj kryesor gjatë kësaj periudhe janë binjakët.

Këngëtarja, po jeton mes Kosovës, Turqisë dhe Zvicres bashkë me të shoqin dhe fëmijët.

Këngëtarja e ka lënë pas dore muzikën, por jo edhe pozimin, pasi imazhin po e mban aktual pikërisht përmes postimit të fotografive në rrjete sociale.

Në një postim të fundit, ajo i vë në pah flokët e gjatë si bisht kali.

Kështu thotë edhe vetë në përshkrimin e vetes.

Image
Genta Ismajli
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat