Pamela Anderson shfaqet pa grim në Javën e Modës

Mediale Vip

Pamela Anderson shfaqet pa grim në Javën e Modës

Më: 1 tetor 2023 Në ora: 11:18
Pamela Anderson

Pamela Anderson shfaqet pa grim në Javën e Modës.

Glami i plotë i Pamela Anderson ishte gjithmonë një pjesë e identitetit të saj publik, por aktorja duket mahnitëse pa grim në javën e modës në Paris.

Pamela gjithashtu i tha medias se heqja dorë nga personaliteti i saj i viteve '90 ndihej "e lirë, argëtuese dhe pak rebele".

Ajo përmendi natyrën e saj për të shkuar në një drejtim tjetër nga njerëzit e tjerë për të ruajtur individualitetin e saj.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat