Engjellusha Salihu së shpejti vjen me një projekt të ri

Mediale Vip

Engjellusha Salihu së shpejti vjen me një projekt të ri

Më: 1 tetor 2023 Në ora: 21:15
Engjellusha Salihu

Këngëtarja Engjellusha Salihu ka krijuar projekte të shumta si vetëm ashtu edhe në bashkëpunim me nenën e saj apo dhe artistët e tjerë.

Këngët e Engjellushes janë pëlqyer nga publiku i gjerë duke grumbulluar klikime të shumta të youtube.

Ajo para disa minutash ka ndarë një ‘Instastory’ ku dëgjohet një pjesë e këngës së re, andaj dhe fansat aluduan se mund të jetë edhe baladë.

Kujtojmë se tematikat e këngëve të saja kanë qenë me tema sociale, ku ndeshemi gjatë përditshmërisë sonë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat