Luana e prekur, me këto fjalë filloi programin mbrëmë

Mediale Vip

Luana e prekur, me këto fjalë filloi programin mbrëmë

Më: 2 tetor 2023 Në ora: 06:24
Luana Vjollca

Moderatorja e “Love Island Albania” Luana Vjollca mbrëmjen e sotëm e filloj ndryshe.

Mesazhi i fortë i kësaj episode ishte ku Vjollca shprehet “Sonte dua ta nis shumë shkurt, sa e bukur do të ishte kjo jetë, botë nëse nuk do kishte shpifje, intriga dhe urrejtje, e sa e bukur do të ishte në rastin e tyre ta zinte respekti, dashuria dhe e vërteta”.

Ditën e djeshme u publikua një lajmë ku ishte shpifje për Luanen, se ekzistojnë video erotike nga ajo në telefonat e krimineleve.

Andaj ndjekësit kanë aluduar se vetë moderatorja është prekur prej kësaj situate dhe kanë vendosur t’i qëndron afër duke e përkrahur.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat