Hailey Bieber shfaqet joshëse teksa modelon një korse të veshur me gurë vezullues për “Victoria’s Secret”

Mediale Vip

Hailey Bieber shfaqet joshëse teksa modelon një korse të veshur me gurë vezullues për “Victoria’s Secret”

Më: 3 tetor 2023 Në ora: 12:02
Hailey Bieber

Hailey Bieber mori vëmendje në një foto të re magjepsëse dhe promovuese për fushatën e “Victoria’s Secret The Tour 2023”.

Superylli 26-vjeçar, e cila e kaloi javën e kaluar në Paris ishte veshur me një bust dekadent pa rripa të mbuluar me gurë me pantallona të shkurtra të ngjashme.

Bukuroshja ka treguar figurën e saj të pabesueshme në setin me dy pjesë teksa ka pozuar në një sfond rozë.

Hailey, e cila është e martuar me sensacionin e muzikës pop, Justin Bieber, dukej tipike mahnitëse me flokët e saj ngjyrë kafe mjaltë të stiluar në kaçurrela të prepa deri te nofulla.

Bieber u shfaq në dy sesione fotografike të veçanta për reklamën, duke përfshirë një të dytë me sfond me ngjyra të çelura.

Në xhirimin alternativ, prerja e flokëve të saj “bob” ishte e stiluar me xhel në një pjesë të thellë anësore dhe e futur pas veshëve.

Dhe në kontrast me foton e mbushur me ngjyrë rozë në të cilën ajo shfaqi një manikyr të zi, fotografia tjetër e shfaqte yllin me një ngjyrë nudo në thonjtë e saj.

Në të dyja paraqitjet, bukuroshja trondit me grimin e aplikuar në mënyrë të përsosur, megjithëse ato ndryshonin në stil.

Pamja e Haileyt ishte më e butë në foton ku flokët e saj ishin voluminoze, ajo kishte produkte të lehta në sytë e saj dhe kishte e përfunduar me një buzëkuq me shkëlqim. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat