Nis numërimi mbrapa për projektin e ri të Stresit

Mediale Vip

Nis numërimi mbrapa për projektin e ri të Stresit

Më: 3 tetor 2023 Në ora: 20:17
Stresi

Reperi i njohur nga Shqipëria, Arkimed Lushaj, i njohur me nofkën “Stresi”, është gati të publikojë projektin e tij të ri.

“S’ja keni idenë” quhet kënga e re, të cilën Stresi do ta sjellë me videoklip.

Në profilin e tij zyrtar, Stresi ka zbuluar disa ‘teaser’ të këngës, teksa më herët ka bërë të ditur edhe ditën dhe orën e publikimit.

“S’ja keni idenë” publikohet nesër, në ora 19:00, teksa reperi thotë se me këtë këngë do të rikthehet Stresi i vjetër.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat