Jennifer Saunders zëvendëson Rita Orën në “The Masked Singer”

Mediale Vip

Jennifer Saunders zëvendëson Rita Orën në “The Masked Singer”

Më: 3 tetor 2023 Në ora: 22:26
Jennifer Saunders, Rita

Jennifer Saunders thuhet se do ta zëvendësojë Rita Orën si gjyqtare në “The Masked Singer”.

Ylli i “Absolutely Fabulous”, 65 vjeçe, me sa duket është vendosur t’i bashkohet panelit ku do të jetë me: Jonathan Ross, Davina McCall dhe Mo Gilligan.

Sipas burimeve, Jennifer ka nënshkruar për disa shfaqje me ITV dhe se është jashtëzakonisht e emocionuar për eksperiencën.

Thuhet se Rita, 33 vjeçe, është detyruar të tërhiqet nga disa episode të ardhshme për shkak të angazhimeve të tjera të mëdha.

Raportime të tjera sugjerojnë se Jennifer nuk do të jetë i vetmi personazh i famshëm që do të zëvendësojë Ritën, me Nicole Scherzinger, 45 vjeçe, që gjithashtu përflitet të jetë në listën e panelistëve.

Një burim i tha The Sun: “Jennifer po plotëson vetëm disa shfaqje”.

-“Ajo është një thesar kombëtar dhe me siguri do të kënaqet me shikuesit. Është një grusht shteti i vërtetë për shfaqjen”, thuhet tutje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat