Ky është burri ideal për Edona James

Mediale Vip

Ky është burri ideal për Edona James

Më: 7 nëntor 2023 Në ora: 12:45
Edona James

Edona James ka treguar si duhet të jetë burri ideal për të.

Këtë ajo e tregoi pasi Monika e pyeti për shijet e saj.

Ajo tha se i pëlqen meshkujt që janë të gjatë si Lumbardhi, por jo muskuloz.

Ndiqni videon dhe do të kuptoni shijet e Edonës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat