'Janë ndarë!' Menaxheri i Ledri Vulës mohon që Sara të ketë qenë me Ledrin në New York

Mediale Vip

'Janë ndarë!' Menaxheri i Ledri Vulës mohon që Sara të ketë qenë me Ledrin në New York

Më: 13 nëntor 2023 Në ora: 22:34
Faton Shoshi

Ditën e sotme në redaksinë e "Revista Class" mbërritën disa foto nga fansa që pretendonin se Sara Hoxha kishte qenë në një koncert të Ledri Vulës në New York.

Gjë që është mohuar menjëherë nga menaxheri i Ledri Vulës, Faton Shoshi, i cili na kontaktoi duke mohuar lajmin.

Ai tha se Sara nuk ka qenë në New York e për më tepër konfirmoi se Ledri dhe Sara nuk janë bashkë.

Fatoni tha se ata i kanë dhënë fund romancës së tyre, por ruajnë një raport korrekt për hir të vajzës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat