Ledri poston në Instagram emrin e Dafinës

Mediale Vip

Ledri poston në Instagram emrin e Dafinës

Më: 14 nëntor 2023 Në ora: 19:44
Ledri Vula dhe Dafina Zeqiri

Kohët e fundit, dy nga emrat më të komentuar nga mediet rozë, kanë qenë Ledri dhe Dafina, kjo pasi këngëtari i ka komentuar ish-partneres së tij në rrjetin social "Instagram".

Pas këtij komenti, një lajm qarkulloi ku thuhej se Dafina i ka bërë bllok Ledrit, ku dhe ky i fundit e konfirmoi me këngën e tij të publikuar para pak ditësh.

Por mesa duket, blloku nuk po i pengon ta ndaj në rrjetin social "Instagram", emrin e Dafinës.

Image
Postimi i Ledrit

Artisti së fundmi ndau me ndjekësit e tij një listë, ku kryeson i pari në listë, ku poshtë tij është edhe emri i Dafinës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat