Adri referuar miqësisë me Santianën, e pyet Bucin – “Si ndihet gruaja jote në këtë rast?”

Mediale Vip

Adri referuar miqësisë me Santianën, e pyet Bucin – “Si ndihet gruaja jote në këtë rast?”

Më: 20 nëntor 2023 Në ora: 23:22
Buci dhe Santiana

Mbrëmja e sotme e spektaklit ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova ka shënuar një mori përplasjesh mes banorëve.

Kësisoj, një pyetje të sikletshme e ka bërë Adri drejtuar Bucit në lidhje me shoqërinë e tij me Santianën.

“Si ndihet femra jote në këtë rast?”, e ka pyetur Adri, Bucin.

Një përgjigje e tensionuar erdhi nga Buci.

“Qysh ndihet ajo nuk është problem i yti, a po ia mban gajlen ti gruas teme a?”, ka thënë Buci pos tjerash.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat