Pas të thënave të fundit, Sara ka një pyetje për të gjithë

Mediale Vip

Pas të thënave të fundit, Sara ka një pyetje për të gjithë

Më: 24 nëntor 2023 Në ora: 07:28
Sara Hoxha

 

Sara Hoxha është emër mjaftë i përmendur në media rozë.

Kjo përshkak të ndarjes së saj me këngëtarin Ledri Vula.

Së fundmi ajo ka postuar një instastory duke iu drejtuar njerëzve me një pyetje: “A su lodhët”?

Image
Sara Hoxha

Si duket lajmet e shumta për të dhe privatësin e saj e kanë bezdisur aktoren e njohur.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat