Këta janë tre banorët që do të hyjnë sonte në “Big Brother VIP Kosova”, i përkasin botës së muzikës

Mediale Vip

Këta janë tre banorët që do të hyjnë sonte në “Big Brother VIP Kosova”, i përkasin botës së muzikës

Më: 1 dhjetor 2023 Në ora: 20:53
Big Brother Kosova

Sonte pritet që të jetë një natë mjaft interesante në “Prime-n” e radhës të reality-show “Big Brother VIP Kosova”.

Pasi që gjatë kësaj jave në shtëpinë më të famshme kishte shumë zhvillime.

Përveç asaj që u zbulua në promon e publikuar, media zbulon që sonte pritet të jenë tri hyrje të reja në shtëpinë më të famshme, që të tre nga bota e muzikës.

Këngëtari Ard Gashi do të hyjë së bashku me mikun e tij, Mirdon Pacolli si një banor i vetëm, teksa banorja e tretë ësht DJ Miss Rose dhe vjen nga nga Shqipëria.

Image
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat