Buci thotë se “akoma s’ka asgjë mes tij dhe Santianës”, por kjo e fundit insiston se janë veç miq

Mediale Vip

Buci thotë se “akoma s’ka asgjë mes tij dhe Santianës”, por kjo e fundit insiston se janë veç miq

Më: 1 dhjetor 2023 Në ora: 22:54
Buci dhe Santiana

Gjatë spektaklit ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova, është transmetuar një video material me protagonistë Santianën dhe Bucit.

Pas transmetimit, dyshja e kanë komentuar video materialin.

“Mes neve nuk ka hala asgjë. Se mendoj se i tejkalon limitet përderisa nuk ka shumë afrimitet, puthje apo diçka”, ka thënë Buci pos tjerash.

Edhe Santiana e ka mohuar të ketë diçka mes saj dhe Santianës.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat