Mane: Ylli do t’i rikthehet zakonit të vjetër, kjo histori do të harrohet

Mediale Vip

Mane: Ylli do t’i rikthehet zakonit të vjetër, kjo histori do të harrohet

Më: 2 dhjetor 2023 Në ora: 00:12
Bledi Mane

Opinionisti i Big Brother VIP Kosova, Bledi Mane ka komentuar takimin e Yllit me gruan e tij gjatë spektaklit të sotëm ‘Prime’.

Ai është shprehur optimist se historia e njëjtë, do të përsëritet sërish.

“Ylli shkëlqente, por tani e ka shuar shkëlqimin e të gjithë lojës nga frika e të fejuarës, por ai do t’i kthehet zakonit, do të fillojë të prek prapë dhe kjo histori do të harrohet”, ka thënë Mane.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mësipërm.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat