“M’vjen marre prej familjes” – Alba reagon në lidhje me strategjinë e përfolur në klip me Blerandon

Mediale Vip

“M’vjen marre prej familjes” – Alba reagon në lidhje me strategjinë e përfolur në klip me Blerandon

Më: 2 dhjetor 2023 Në ora: 00:30
Alba

Alba ka thënë se është duke u ndjerë keq nga çështja se për të po flitet për lidhje dashurie dhe për pëlqim me banorë të shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Kjo deklaratë e saj vjen pas një klipi që u shfaq në të cilën përmbajtja ishte se ajo dhe Blerando mund të kenë një pëlqim.

“Realisht siç e kam thënë edhe te darka unë këtë muhabet e kam diskutuar dy apo tre herë”.

“Kam inat që do të përfolem sërish në Prime për lidhje dashurie më vjen marrë së pari prej familjes”, ka thënë Alba.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat