“E kanë pa familja e vet videon”, Santiana në gjendje të keqe pasi i dashuri nuk i dha sinjal

Mediale Vip

“E kanë pa familja e vet videon”, Santiana në gjendje të keqe pasi i dashuri nuk i dha sinjal

Më: 2 dhjetor 2023 Në ora: 11:06
Santiana

Afërsia në mes të Santianës dhe Bucit ishte tema kryesore në ”Prime”. E fejuara e Bucit hyri brenda në shtëpi ku udhëzoi këtë të fundit që të distancohet nga Santiana dhe ta ndryshoj lojën e tij.

Por, hapësira për tu shprehur i është dhënë edhe të dashurit të Santianës i cili fillimisht kishte thënë se do i dërgonte një letër asaj, por më pas ndryshoj mendje.

Pas përfundimit të “Prime”, Santiana u pa duke qarë.

Ajo tha se nuk edi se çka po ndodh jashtë duke u shprehur e shqetësuar për të dashurin e saj.

“Nuk mundem, kumedit sa veta e kanë pa videon, e kan pa familja e tij, është shumë e rëndë për mu, nuk mundem më përballu”, tha ajo në bisedë me Lindën dhe Albën.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat