Akuzat shokuese të Albyt në spektakël: Linda më ka ftuar mua dhe Azemin në një treshe bashkë

Mediale Vip

Akuzat shokuese të Albyt në spektakël: Linda më ka ftuar mua dhe Azemin në një treshe bashkë

Më: 2 dhjetor 2023 Në ora: 13:11
Linda dhe Alby

Tensionet në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova u përshkallëzuan në një tjetër nivel të debatit pasi Alby u përfshi në një përplasje të fortë me Linditën.

Atmosfera e ngarkuar dhe emocionet e larta kanë sjellë një akuzë të rëndë nga pjesëtarja e re e debatit, që ka çuditur shikuesit dhe banorët e tjerë të shtëpisë.

Gjatë një bisede të ashpër, Alby ka hedhur një akuzë të rëndë drejt Linditës, duke pretenduar se ajo kishte sugjeruar një marrëdhënie intime në formën e një tresheje me të dhe Azemin.

“Linda m’ka thënë dua t’ju ju kap ty e Azemin edhe të bëjmë treshe bashkë”, ka thënë Alby duke identifikuar një moment të caktuar ku Lindita dukej se kishte shprehur një dëshirë të papritur dhe të pakonvenueshme.

Reagimi i menjëhershëm i Linditës ishte i qartë dhe i vendosur, duke mohuar me forcë çdo pretendim të bërë nga Alby.

Ajo deklaroi se çdo sugjerim i tillë që i atribuohet asaj është i pasaktë dhe se ajo nuk kishte thënë asgjë të tillë.

Lindita u përpoq të mbrojë pozicionin e saj dhe integritetin, ndërsa përpiqej të qartësonte situatën në sytë e banorëve dhe publikut televiziv.

Përndryshe, të premten nga shtëpia më e famshme në vend u largua këngëtarja Monika Salihu.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat