Ashpërsohet debati ndërmjet Bucit dhe Santianës

Mediale Vip

Ashpërsohet debati ndërmjet Bucit dhe Santianës

Më: 2 dhjetor 2023 Në ora: 15:10
Buci dhe Santiana

Banorët e Big Brother VIP Kosova, Buci dhe Santiana kanë debatuar ashpër rreth situatës së mbrëmshme që ndodhi mes tyre.

Santiana e akuzonte Yllin që “ai është tradhtar dhe e ka trajtuar atë si të mos kishte aspak rëndësi për të”.

Po ashtu ajo e quajti Bucin “të pafytyrë”.

Ndërsa arsyetim i Bucit ishte se “gjithçka ishte pjesë e lojës, nuk ka pse të reagojë kështu”.

Por debati i tyre është ashpërsuar më tej, por për ta dëgjuar të gjithin, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat