“Duhet me ngu grun” – Ganiu dhe Blerando vazhdojnë të japin komentet e tyre për Bucin dhe Santianën

Mediale Vip

“Duhet me ngu grun” – Ganiu dhe Blerando vazhdojnë të japin komentet e tyre për Bucin dhe Santianën

Më: 2 dhjetor 2023 Në ora: 15:44
Blerando

Ganiu dhe Blerando kanë dhënë komentet e tyre në lidhje me situantën e krijuar nga Ylli dhe Santiana.

Blerando ka thënë se “mua po më vjen shumë keq prej Santit”.

Poashtu edhe Ganiu ka thënë se “pse nuk tha o popull kemi lujt ka qenë një lojë”.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mësipërm.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat