Hailey Bieber tregon dekoltenë dhe barkun e tonifikuar teksa bën fotografi me të brendshme të bardha

Mediale Vip

Hailey Bieber tregon dekoltenë dhe barkun e tonifikuar teksa bën fotografi me të brendshme të bardha

Më: 2 dhjetor 2023 Në ora: 19:00
Hailey Bieber

Hailey Bieber mahniti fansat e saj me një mori imazhesh të reja të premten, teksa u shfaq në Instagram me një fotografi të nëntorit.

Bukuroshja dukej sikur i kishte prerë flokët së fundmi, pasi stili I saj I flokëve dukej më i shkurtë se zakonisht.

Hailey, e cila festoi ditëlindjen muajin e kaluar, mbajti një filxhan kafeje të pastër në dorë ndërsa admironte reflektimin e saj, shkruan DailyMail.

Një tjetër foto tregonte fashionisten me një xhaketë të zezë me çorape të kuqe.

Ajo shtoi këpucë të zeza të baletit “Miu Miu” dhe syze dielli të errëta, ndërsa u shfaq me një fund të shkurtë.

Image
Hailey Bieber

Flokët e saj të shkëlqyeshëm ishin kthyer në një topuz të pastër me dy fije floku të lëshuara përpara fytyrës.

Diku tjetër ajo shijoi shoqërinë e miqve, njëri prej tyre ishte këngëtarja Justine Skye.

Bieber u tregoi gjithashtu 50.7 milionë ndjekësve të saj se çfarë dukej si pjesa e brendshme e një treni, ndërsa ajo ishte ulur e veshur me një xhup gri me një pallto jeshile ulliri dhe një kapelë “Siegelman Stable”.

Ajo e zbukuroi pamjen me një palë vathë floriri, syze dielli të zeza dhe një fytyrë të grimuar.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat