Dua Lipa ndahet nga partneri Romain Gavras

Mediale Vip

Dua Lipa ndahet nga partneri Romain Gavras

Më: 3 dhjetor 2023 Në ora: 08:37
Dua Lipa dhe Romain Gavras

Dua Lipa thuhet se është ndarë nga i dashuri i saj regjisori Romain Gavras pas një romance të stuhishme tetë mujore.

Krijuesja e hiteve konfirmoi se ishte në lidhje me Romain, i cili është ish-partneri i Rita Orës, në mars, kur të dy u fotografuan duke shkuar në shtëpi së bashku nga sfilata e Javës së Modës në Paris në Saint Laurent.

Megjithatë , dyshja tani thuhet se tani kanë ndarë rrugët, sipas The Sun.

Këngëtarja ka vendosur që dëshiron të përqendrohet vetëm në muzikën e saj në momentin përpara publikimit të albumit të saj të tretë.

Me publikimin e këngës së saj të fundit, “Houdini”, të publikuar muajin e kaluar, ylli thuhet se është ndarë me francezin.

“Dua dhe Romain kanë ndarë rrugët pas një vere dashurie. Ajo ka dobësi kur bëhet fjalë për karrierën e saj dhe dyshja i dhanë fund lidhjes përpara se gjërat të përkeqësoheshin”, tha një burim.

“Romain e konsideronte Duan si punëtore, por ajo nuk planifikon të ngadalësojë për asgjë apo askënd”, shtoi burimi.

Dyshja u panë për herë të fundit duke shijuar një natë së bashku muajin e kaluar, teksa iu bashkua edhe vëllain e yllit, Gjin, 17 vjeç.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat