Kiara publikon foton, qenka rrumbullakosur nga shtatëzania

Mediale Vip

Kiara publikon foton, qenka rrumbullakosur nga shtatëzania

Më: 4 dhjetor 2023 Në ora: 06:38
Kiara Tito

Kiara Tito është ndër emrat më të përmendur në media rozë.

Ajo po komplimentohet dhe pëlqehet në çdo foto të saj me barkun  errumbullakosur.

Kiara dje ka postuar foto të reja, me të cilat përcolli shumë ëmbëlsi teksa pozon me barkun e fryer.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

Shikojeni fotot dhe jepni komentin tuaj

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat