​Taylor Swift shkëlqen me veshjen e saj për premierën e filmit të shoqes Emma Stone

Mediale Vip

​Taylor Swift shkëlqen me veshjen e saj për premierën e filmit të shoqes Emma Stone

Më: 7 dhjetor 2023 Në ora: 17:17
​Taylor Swift

Taylor Swift emocionoi fansat teksa bëri një paraqitje surprizë në premierën e filmit të ri të shoqes Emma Stone, “Poor Things” në Nju Jork, pasi zbuloi të vërtetën rreth afatit kohor të romancës së saj me Travis Kelce.

Këngëtarja, 33 vjeçe, u rrethua nga siguria teksa ndaloi në vendngjarje me një SUV të zezë me shofer.

Për rastin e së mërkurës, Swift mahniti me një pallto të zezë dhe magjepsëse me lesh dhe kishte lyer buzët e kuqe.

Këngëtarja e këngës “Anti-Hero”, e cila u zgjodh si “Personi i Vitit i TIME”-s, i kishte veshur një palë taka të gjata me majë të hapura që tregonin pedikyrin e saj të kuq.

Ajo mbante një çantë shkëlqyese me guaskë të fortë me një dorezë ari me shkëlqim.

Fansat që patën fatin të kapnin ardhjen e Swift-it, shkrepën në mënyrë të furishme foto nga mënjanë.

Ylli i popit doli nga premiera së bashku me shoqen e saj shtatzënë Suki Waterhouse. Në faqet e kopertinës së saj në Time, Swift foli për herë të parë publikisht për marrëdhënien e saj me Travis Kelce.

Taylor Swift është 12 herë fituese e çmimit Grammy. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat