Alba: Azemin e kam pëlqyer në fillim, por e mbylla me të, kurse Lumin dhe Blerandon veç shokë

Mediale Vip

Alba: Azemin e kam pëlqyer në fillim, por e mbylla me të, kurse Lumin dhe Blerandon veç shokë

Më: 8 dhjetor 2023 Në ora: 00:05
Alba

Darka e banorëve të nominuar ka vënë konkurrentët përballë pyetjeve të ndryshme.

“A mendon qe strategjia jote për të lënë djemtë pezull të është kthyer ‘boomerang’?”, ka qenë pyetja tjetër për Albën.

“Jo. Nuk e kam lënë asnjë djalë pezull. Lumbardhit ia kam bërë të qartë. Në fillim se kam dit se kam dit se si me ia nis. Mbas katër ditëve ja kam qartesu.

Me Azemin kam pasur pëlqim vertetë për të në fillim, por e kam mbyll atë muhabet. Blerandos po ashtu ia kam bë të qartë që jemi vetëm shokë”, ka thënë Alba pos tjerash.

Mësoni më shumë detaje, duke ndjekur videon në linkun e mëposhtëm.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat