Luizi dhe Kiara fillojnë pushimet dimërore

Mediale Vip

Luizi dhe Kiara fillojnë pushimet dimërore

Më: 8 dhjetor 2023 Në ora: 09:52
Luizi dhe Kiara

Dy ish-banorët e BBVA, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë në pritje të ëmbël.

Ata para pak javësh kanë bëre publik edhe gjininë e bebit në pritje.

Ndërsa, dyshja kanë filluar pushimet e para dimërore.

Image
Luizi dhe Kiara

Vendi të cilën ata zgjodhën janë alpet e Zvicrës dhe duken më të dashuruar së asnjëherë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat