Linda thotë se Blerando del sonte: Është i neveritshëm

Mediale Vip

Linda thotë se Blerando del sonte: Është i neveritshëm

Më: 8 dhjetor 2023 Në ora: 10:55
Shqipe Hysenaj dhe Linda Halimi

Linda ka diskutuar me Shqipen rreth Blerandos.

Ajo tha se ai është “i neveritshëm” dhe mendon se do të dalë sonte.

Këngëtarja po ashtu u shpreh se ai nuk di të debatojë.

Ajo tha se ai nuk mund të shkojë më larg.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat