‘Nuk ka rëndësi kush e ka fajin’, Arbana Osmani reagon mes aludimeve për moderimin e BBV

Mediale Vip

‘Nuk ka rëndësi kush e ka fajin’, Arbana Osmani reagon mes aludimeve për moderimin e BBV

Më: 8 dhjetor 2023 Në ora: 11:25
Arbana Osmani dhe Ledion Liço

Në media thuhet se BBV këtë sezon nuk do të jetë nën moderimin e Arbana Osmanit, por të Ledion Liços.

Arsyeja për këtë nuk është bërë ende e ditur, ama heqja e Ledionit nga ndjekësit në Instagram nga ana e Arbanës, ishte një shenjë konfirmimi i lajmeve që qarkullonin.

Tashmë çdo veprim i moderatores po merret si një reagim ndaj situatës.

I njëjtë ishte dhe ky i fundit, ku Arbana ka shpërndarë një postim në Instastory, ku shkruhet: “Ndonjëherë, nuk ka rëndësi se i kujt ishte faji”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat