Ky është mashkulli ideal në BBVK sipas Linda Halimit

Mediale Vip

Ky është mashkulli ideal në BBVK sipas Linda Halimit

Më: 8 dhjetor 2023 Në ora: 11:48
Linda dhe Shqipja

Linda Halimi ka thënë se ka një mashkull ideal shqiptar brenda BBVK.

Sipas saj ai person është Besi.

Këtë, këngëtarja ia ka thënë Shqipes derisa po bisedonin në dhomën e gjumit.

“Ka shumë parime, e shoh shumë lart”, tha ndër të tjera Linda.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat