‘Vëllai i Madh’ merr një vendim për Ganiun dhe Shqipen pas përplasjes së tyre

Mediale Vip

‘Vëllai i Madh’ merr një vendim për Ganiun dhe Shqipen pas përplasjes së tyre

Më: 8 dhjetor 2023 Në ora: 22:14
Gani Gërmia dhe Shqipe Hysenaj

Gani Gërmia dhe Shqipe Hysenaj kanë pasur një përplasje me njëri-tjetrin gjatë ditës së sotme (e premte).

Incidenti i tyre ndodhi në pak orë më parë, ku Shqipja kishte eskaluar në ofendime drejt Ganiut.

Humoristi e akuzoi se e kishte gjuajtur me kënaçe dhe i tha se konsiderohet sulm fizik.

Ata u sqaruan në spektakël dhe Shqipja i kërkoi Ganiut që të tërhiqet dhe ta lë alkoolin, pasi po e penalizon në lojë.

Në lidhje me këtë, ‘Vëllai i Madh’, ka vendosur që të marrë një vendim për të dy konkurrentët.

Banorët shkojnë në nominim për javën e ardhshme dhe ky ishte paralajmërimi i fundit për ta.

Ata theksuan mes tjerash se ishte një skenë e pahijshme dhe klipe që nuk është mirë t’i shoh publiku.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat