Çfarë ndodhi? Angelina Jolie merr vendimin e papritur për tu larguar nga Hollywood

Mediale Vip

Çfarë ndodhi? Angelina Jolie merr vendimin e papritur për tu larguar nga Hollywood

Më: 9 dhjetor 2023 Në ora: 00:14
Angelina Jolie

Aktorja e njohur Angelina Jolie ka shqetësuar fansat e saj me një deklaratë të bërë së fundmi.

Ajo ka treguar se së shpejti do të nga Hollyëood, si për të jetuar ashtu edhe  në aktrim.

Angelina tha që duhet të largohet nga Los Angeles, pasi në këtë venmd e ka humbur aftësinë për të jetuar larg kameras dhe vëmendjes, ndërsa po mendon që së bashku me fëmijët e saj të shpërngulet në shtëpinë e saj në Kamboxhi, ku do të ndihet më e lirshme.

“Kam humbur aftësinë për të jetuar dhe udhëtuar lirshëm. Do të lëviz kur të mundem. Jam rritur në një vend mjaft të vogël krahasuar me të gjitha vendet në botë, por mendoj se Hollyëood-i nuk është një vend i shëndetshëm.”– u shpreh aktorja.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat